Naturalnie dla Ciebie

szukasz wędlin bezglutenowych ?

W naszych sklepach firmowych są dostępne wędliny bez glutenu, szczególnie polecamy dla dzieci- bardzo delikatne w smaku :kiełbasa żywiecka z indyka, kiełbasa sarmacka wieprzowa, filet maślany z indyka.

Polecamy Państwu nasze produkty bezglutenowe - oferta dla dorosłych:) dla wszystkich Państwa, którzy cenią wykwintny smak, ale muszą zwracać uwagę na obecność glutenu. Tymi wędlinami można nasycić się bez obawy . Są to :jedyny w swoim rodzaju salceson senatorski, smakowite wędliny dojrzewające reprezentuje boczek luksusowy, zapaszyste kiełbasy : kiełbasa gospodarza, kiełbasa chłopska oraz kiełbasa z wędzarni i wyborna polędwica łososiowa.
Polecamy Państwu ,do kupienia w naszych sklepach firmowych , adresy dostępne na www.moscibrody.pl

 

Filet Maślany

 

 

Polędwica Łososiowa

 

Kiełbasa z Wędzarni

 

 

 

Żywiecka z Indyka

 

Boczek Luksusowy

 

Kiełbasa Gospodarza

 

Salceson Senatorski

 

Sarmacka Wieprzowa

 

Kiełbasa Chłopska

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.