Naturalnie dla Ciebie

Wielkie otwarcie sklepu w Międzyrzecu Podlaskim

Zakład Mięsny Mościbrody
Zaprasza do nowo otwartego sklepu firmowego w Międzyrzecu Podlaskim przy ul. Brzeskiej 30 vis a vis Biedronki

W czwartek 2016.08.10 odbyło się uroczyste otwarcie kolejnego sklepu w Międzyrzecu Podlaskim.
Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy super ofertę promocyjną: mięsa tylko z Polski – wieprzowina , wołowina i indyk i wędliny tradycyjne.
Wszystkich częstowała osobiście Pani Dorota- opiekun tego sklepu pyszną kaszanką i smakowitą kiełbaską na gorąco. Każdy Klient  otrzymał kupon rabatowy na wędliny oraz garmażerkę
Wszystkim, którzy tego dnia odwiedzili nasz sklep serdecznie dziękujemy i gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów oraz zapewniamy o polskim pochodzeniu naszego mięsa.
 
Zapraszamy również do naszych sklepów ul. Rymarska 12, ul. Lubelska 17

w sprzedaży polska wołowina , wieprzowina , indyk prosto od producenta
tradycyjne wędliny
garmażerka – ręcznie robiona bez ulepszaczy
Każdy Klient otrzyma kupon rabatowy na wędliny i garmażerkę !
HIT ceny !

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.