Naturalnie dla Ciebie

Promocja świąteczna

Święta Bożego Narodzenia wpisują się w polską tradycję jako czas rodziny, czas miłości i refleksji. To najbardziej uroczyste i wzruszające święta.
Dania, jakie wówczas podajemy, również są wyjątkowe, często przyrządzane ten jedyny raz w roku.
Specjalnie dla Państwa na Święta przygotowaliśmy Polską Szynkę Świąteczną. Swoją wyjątkowość zawdzięcza recepturze, dodanym przyprawom ale przede wszystkim fakt, iż mięso pochodzi od naszych rodzimych hodowców .
Serdecznie polecamy ! Wyjątkowa oferta na świąteczny stół !

 

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.