Naturalnie dla Ciebie

Mięsa do pieczenia

Na świąteczny stół proponujemy Państwu gamę gotowych mięs do pieczenia przyrządzonych według tradycyjnych receptur. Doskonałe nadają się do przyrządzenia w piekarniku, a przy tym oszczędzają czas i gwarantują wspaniałą jakość i smak. Mięsa po upieczeniu stają się kruche i soczyste, co zawdzięczają odpowiednim marynatom, przyprawom i ziołom.
W naszej ofercie znajdują się tradycyjne elementy wieprzowiny: schab, karkówka, szynka – to już klasyk, którego nie może zabraknąć na Twoim stole ! Polecamy !

 

 

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.