Naturalnie dla Ciebie

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom , którzy odwiedzili nasz sklep firmowy przy ul. Monte Cassino w Siedlcach.
Prezentowaliśmy mięsa gotowe do pieczenia , przygotowywane przez naszego nieocenionego Pana Andrzeja na miejscu. Szczególnym powodzeniem cieszył się boczek rolowany oraz schab zawijany w słoninę.
Dla wielbicieli kiełbasek na grillu również nie zabrakło poczęstunku.
Serwowane były pierożki dworskie- ręcznie wyrabiane. Szeroki wybór pierogów, krokietów ,różnego rodzaju kotletów oraz kopytek to doskonała propozycja na zdrowy i smaczny obiad.
Prezentowaliśmy również certyfikowane mięso wieprzowe z rasy Wielka Biała Polska .
O mięso wieprzowe z certyfikatem Jakość Tradycja pytajcie Państwo w naszych sklepach firmowych . adresy dostępne na www.moscibrody.pl

 

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.