Naturalnie dla Ciebie

Degustacja wędlin w sieci sklepów Biedronka w Warszawie

 Szanowni Państwo od czwartku 12 listopada 2015 rozpoczęliśmy degustację naszych  wędlin w sieci sklepów "Biedronka” w Warszawie.

Przez kolejne 5 tygodni  degustacje odbywać się będą w weekend  w 10 punktach  , co tydzień na innych.

W tym tygodniu zapraszamy Państwa na skosztowanie smacznej kiełbaski produkowanej w systemie QAFP – Polska pieczona oraz równie znakomitego salcesonu wieprzowego.

Zapraszamy wszystkich smakoszy wiejskich wędlin na następujące :

Ul. Uniejowska 4
Ul. Szobera 3 a
Ul. Świetlików 9
Ul. Szadkowskiego 1
Ul. Wyki 11 b
Ul. Połczyńska 106
Ul. Heroldów 6
Ul. Powstańców Śląskich 9
Ul. Lazurowa 71

O kolejnych  sklepach poinformujemy już w poniedziałek.

Zapraszamy !

 

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.