Naturalnie dla Ciebie

Święto Indyka Moscibrody 2015

 

Święto Indyka już za nami!

Nasze stoisko odwiedziło mnóstwo Klientów !

Czekał na Państwa nasz kucharz ze smakowitymi stekami z wołowiny dojrzewającej, które przyrządzał na miejscu z aromatycznym sosem i ziołami. Prezentowaliśmy Państwu naszą ofertę wędlin z indyka . Dużym powodzeniem cieszyła się kiełbasa żywiecka z indyka wyróżniona na Targach Polagra Food 2015r.

Nasi Klienci mieli również okazję do popróbowania innych wędlin z indyka oraz smakowitych salcesonów z wieprzowiny, słoniny luksusowej , boczku luksusowego. Dla naszych Klientów mieliśmy również przygotowane talony rabatowe do wykorzystania w sklepach firmowych Mościbrody.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za przybycie i odwiedzenie naszego stoiska.

Na kolejne imprezy zapraszamy serdecznie !

logo logo logo

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Nazwa operacji: Promocja produktów wytwarzanych zgodnie z systemem jakości Jakość Tradycja oraz Systemem Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP realizowaną w ramach poddziałania „Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym” w ramach Programu. Cel operacji: Cała operacja ma na celu pogłębianie wiedzy i świadomości konsumentów, zwiększenie rozpoznawalności i poprawę wizerunku kiełbasy chłopskiej z Mościbród, wieprzowiny z rasy Wielka Biała Polska i ekologicznych indyków rzeźnych oraz systemu „Jakość Tradycja” oraz Systemy Gwarantowanej Jakości Żywności QAFP Nazwa działania: Działanie 3 Systemy jakości produktów rolnych i środków spożywczych poddziałanie 3.2 Wsparcie działań informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez grupy producentów na rynku wewnętrznym.